Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

61

61
Сума, грн 2000 грн
05.07.2021

Взяти кредит без довідки про доходи

Щоб оформити кредит в банку, потрібно довести свою платоспроможність, проте багато хто працює на фрілансі або працевлаштовані неофіційно. На нашому сервісі зібрані фінансові установи, які дають можливість взяти кредит без довідки про доходи, поручителів та застави. Ми вибираємо кредитні пропозиції під кожного позичальника, щоб він гарантовано отримав гроші на карту без бюрократії.


Зміст

 1. 1. Кредит без довідки про доходи в Україні
 2. 2. Швидкий кредит без довідки про доходи

Де взяти кредит без довідки про доходи в Україні

Деякі банки, якщо клієнт не може підтвердити платоспроможність, дають кредити під заставу. Є можливість отримати невеликий споживчий кредит без додаткових довідок під найвищу відсоткову ставку.

МФО відносяться до позичальників набагато лояльніше, пропонуючи взяти кредит без довідки про доходи на вигідних умовах. Однак, якщо ви ніколи не користувалися послугами мікрофінансових організацій, доведеться витратити час на пошуки компанії, відповідно, вивчити десятки сервісів.

На допомогу приходить Groshman – платформа з підбору пропозицій короткострокових та довгострокових позик від фінансових установ. Ми створили спеціальну систему, яка вивчає заявки на кредит, відправляє їх у надійні компанії, а потім надає користувачам список вже підтверджених пропозицій.

Використання нашої платформи істотно спрощує процес отримання кредиту з 18 років без довідки про доходи та поручителів:


 • залишаєте одну заявку – отримуєте кілька пропозицій;
 • з документів знадобиться тільки паспорт та ІПН;
 • сервіс працює в режимі 24/7;
 • гроші приходять на банківську карту;
 • діяльність кожної фінансової установи регулюється законодавством України, а юридична інформація знаходиться у вільному доступі на офіційних сайтах;
 • кожне речення має докладний опис: посилання на офіційний сайт, умови, вимоги, контактні дані, приклади розрахунку;
 • на нашій платформі та сайтах компаній дотримані вимоги безпеки: шифрування з'єднань, безпечний переказ коштів на карту, верифікація банківської карти.

Використання наших послуг дозволить заощадити час та сили, взяти кредит без довідки про доходи від надійних кредиторів протягом 15 хвилин. Процес від подачі заявки та отримання грошей до повернення позикових коштів проходить онлайн.

Тепер ви назавжди можете забути про вивчення десятка фінансових установ, боязнь зіткнутися з шахраями, непотрібні поїздки в офіси та очікування. Ми готові допомогти розв’язати фінансові проблеми в будь-який час доби.


Як швидко взяти кредит без довідки про доходи

Використовувати платформу з підбору кредитів можуть громадяни України віком від 18 років. Для проходження реєстрації, заповнення заявки та отримання грошей знадобиться номер телефону, паспортні дані, дебетова карта.

Процедура отримання кредиту з 18 років без довідки про доходи складається з трьох ключових етапів:


 • Заповнення заявки. У реєстраційній формі введіть номер телефону та пароль для створення особистого кабінету. Потім заповніть заявку, вказавши особисті та паспортні дані. Для швидкого отримання грошей після схвалення заявки рекомендуємо відразу додати банківську карту.
 • Вибір компанії. У спеціальній формі вкажіть, яку суму хочете взяти в борг та на який термін. Система вивчить дані в заявці, збере інформацію з відкритих джерел, після чого підбере підтверджені пропозиції. Вам залишиться вибрати одну або кілька компаній.
 • Отримання грошей. Після вибору фінансової установи слідує стандартна процедура підписання кредитного договору та отримання грошових коштів.

Коли отримаєте гроші, залишиться розв’язати фінансові проблеми та вчасно повернути кошти. Закрити кредит можна через оплату банківською карткою, термінали або касу банку. Дотримання договору дозволить поліпшити умови отримання позики в компанії та кредитну історію, відкривши доступ до великих банківських позик.