Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

61

61
Сума, грн 2000 грн
05.07.2021

Взяти кредит з поганою кредитною історією

Наявність прострочень по попереднім позикам є серйозною причиною для відмови при зверненні в банк. Якщо хочете взяти кредит з поганою кредитною історією доцільно звертатися в мікрофінансові організації. На нашому сервісі ви знайдете короткострокові та довгострокові позики, зможете отримати гроші на карту, розв’язати фінансові проблеми та підвищити кредитний рейтинг.


Зміст

  1. 1. Кредит з поганою кредитною історією без відмови
  2. 2. Умови кредиту з поганою кредитною історією

Де взяти кредит з поганою кредитною історією без відмови

Кредитна історія (КІ) – це історія виконання фізичною або юридичною особою своїх зобов'язань по кредитам та позикам. Банки та мікрофінансові організації зобов'язані передавати інформацію про позичальників в Бюро кредитних історій (БКІ), тому потрібно серйозно відноситися до виконання своїх зобов'язань після отримання фінансової допомоги.

При своєчасному поверненні позики рейтинг позичальника зростає, при порушенні термінів – падає. У банку практично неможливо взяти кредит з поганою кредитною історією, тому рекомендуємо відразу звертатися в мікрофінансові організації. На нашому сервісі зібрана база фінансових установ, які лояльно ставляться до позичальників.

Для отримання позики вам не доведеться шукати та перевіряти компанії, постійно подавати заявки та довго чекати відповіді. Потрібно заповнити одну заявку, а система автоматично проаналізує дані, зіставить їх з вимогами фінансових установ.

В результаті ви отримаєте список підтверджених пропозицій, серед яких зможете вибрати кращі та отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією. Також компанії-партнери готові видати позику без довідки про доходи, поручителів та застави.


Які умови видачі кредиту з поганою кредитною історією

Якщо позичальник не має високої кредитного навантаження, безлічі прострочень на кілька місяців, не брав участі в судових розглядах, тоді він може оформити кредит на стандартних умовах. Новим клієнтам навіть пропонують скористатися спеціальною пропозицією – взяти позику під 0% на термін до 30 днів.

Для початку вивчіть стандартні умови кредитування:


  • сума – від 500 до 15 000 гривень;
  • терміни – від 5-7 до 30 днів;
  • відсоткова ставка – від 0% до 1.92% в день;
  • способи видачі грошей – на карту або готівкою;
  • способи погашення кредиту – дебетовою карткою, через термінали або касу банку.

Отримати кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією можуть особи віком від 18 років. Для заповнення заявки знадобляться паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків (ІПН). Додатково потрібен актуальний номер телефону та електронна пошта.

Мінімальні вимоги до позичальників дають можливість скористатися допомогою фінансових установ студентам, пенсіонерам, працевлаштованим неофіційно. Якщо немає довідки про доходи, поручителів та застави, компанії все одно схвалять заявку.