Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

61

61
Сума, грн 2000 грн
05.07.2021

Терміново гроші на картку

Швидкі кредити – це зручний інструмент для розв’язання фінансових проблем. Кредитні установи дають можливість взяти терміново гроші на картку та вільно їх використати, а після повернення в зазначений термін – поліпшити кредитну історію та умови кредитування. Якщо не хочете витрачати час на пошуки компаній, постійне вивчення умов та вимог, рекомендуємо скористатися сервісом Groshman.


Зміст

 1. 1. Де знайти надійного кредитора
 2. 2. Як отримати гроші на карту терміново

Де знайти надійного кредитора в Україні

Український ринок мікрокредитування продовжує зростати, попри наявність схожих продуктів від банків. Ключовою відмінністю МФО від банку є відсутність складної бюрократичної системи, відповідно, можливість отримати терміново гроші на картку без збору документів, переговорів та очікувань.

На ринок постійно виходять нові мікрофінансові організації, через що людям складно вибрати надійну компанію. Наш сервіс створений для людей, які хочуть взяти гроші в позику терміново, при цьому заощадити час на пошуках та убезпечити себе від шахраїв.

На сервісі Groshman представлені компанії, які відповідають базовим вимогам:


 • діяльність регулюється чинним фінансовим законодавством України;
 • на офіційних сайтах є юридична інформація, ліцензія, свідоцтво, приклад договору;
 • відсутні первинні внески та додаткові комісії за сам процес отримання грошей на карту терміново;
 • дотримані вимоги безпеки: технологія шифрування з'єднань SSL, сертифікат PCI DSS (гарантований переказ коштів на карту позичальника), обов'язкова верифікації банківської картки клієнта;
 • наявність кредитного калькулятора для розрахунку переплати;
 • кваліфіковані фахівці служби підтримки, які готові швидко прийти на допомогу.

На нашій платформі можна знайти як короткострокові мікропозики на термін до 15-30 днів, так і великі позики на період від кількох місяців. Нові позичальники можуть взяти кредит на суму від 500 гривень до 5-7 000 гривень, а постійні – до 15-30 тисяч. Першу позику можна отримати під 0,01% в день, а максимальна відсоткова ставка складає 1.92%. У кожної компанії своя максимальна сума, період та відсоткова ставка.


Як отримати гроші на карту терміново

Кожен охочий отримати терміново гроші на картку повинен бути повнолітнім громадянином України. Для заповнення заявки знадобляться паспортні дані та ідентифікаційний номер платника податків. Для проходження реєстрації потрібен актуальний номер мобільного телефону.

На Groshman є безліч компаній, які пропонують взяти гроші в позику терміново без довідки про доходи, підтвердження місця роботи, поручителів, застави. Щоб скористатися можливостями нашого сервісу, дотримуйтеся інструкції:


 • Пройдіть реєстрацію. У спеціальній формі введіть номер телефону та пароль.
 • Заповніть заявку на позику. Вкажіть особисті та паспортні дані.
 • Пройдіть процедуру верифікації. Щоб взяти гроші на карту терміново, додайте платіжні дані та почекайте пару хвилин, поки система проведе перевірку.
 • Знайдіть кредитні пропозиції. Якщо плануєте безкоштовно користуватися сервісом, будете отримувати пропозиції з гарантією схвалення до 92%. Якщо оплатите послуги в розмірі 50 грн, ми будемо вибирати підтверджені кредити від фінансових установ.
 • Отримайте кредит. На сервісах мікрокредитування використовується автоматична система перевірки позичальника, завдяки чому відповідь приходить протягом 15 хвилин після подачі заявки. Якщо заявка схвалена, ви отримаєте терміново гроші на картку.

Повернути кошти можна в особистому кабінеті через прив'язану банківську карту, термінали або касу у відділенні банку. Якщо не виходить вчасно закрити кредит, скористайтеся пролонгацією: виплачуєте нараховані відсотки, а система встановлює нові терміни.

Ми регулярно додаємо надійні кредитні установи на платформу Groshman. Кожна пропозиція по продукту гроші на карту терміново має місткий опис, в тому числі конкретні умови та вимоги до позичальників. Якщо потрібна допомога в заповненні заявки, виборі компанії або інших подібних питаннях, фахівці нашої служби підтримки готові провести консультацію через телефон, email або в соцмережах.