Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

61

61
Сума, грн 2000 грн
05.07.2021

Взяти онлайн займ

Фінансові проблеми виникають несподівано, змушуючи закладати майно в ломбард або брати кредити під величезні відсотки. Є альтернативний варіант в особі мікрофінансових організацій, які дають можливість взяти онлайн займ на вигідних умовах. Наш сервіс допомагає спростити процес пошуку компаній та подачі заявки, отримавши гроші на карту протягом 15 хвилин.


Зміст

 1. 1. Послуги сервісу підбору позик
 2. 2. Умови отримання онлайн займа в Україні
 3. 3. Процес отримання онлайн займа

Послуги сервісу підбору позик

Кожен українець чув про мікрофінансові компанії, які дають гроші в борг під відсотки на невеликий період – до 30-60 днів. Коли потрібні кошти, позичальник йде в пошукову систему, вбиває запит «взяти онлайн займ», переходить на сайт першої-ліпшої компанії та відправляє заявку. Якщо рішення незадовільне, користувач повертається в видачу та знову повторює вищеописані дії.

Такий підхід віднімає кілька годин/днів та масу сил, бо доводиться вивчати юридичну інформацію, умови, вимоги, шукати відгуки. Якщо знехтувати цими діями, є ризик натрапити на шахраїв.

Наша платформа з підбору пропозицій від кредитних установ істотно спрощує процес. Коли ви зареєструєтесь та заповните заявку на сервісі Groshman, система в автоматичному режимі підбере підтверджені онлайн займи з видачею грошей на карту. Кожна компанія проходить ретельну перевірку, в тому числі вивчаються юридичні дані та система безпеки, завдяки чому вам вдасться уникнути шахраїв.

Коли отримаєте список підтверджених пропозицій, зможете самі вибрати, де взяти онлайн займ. Комісія за послуги в розмірі 50 гривень сплачується один раз, а інформаційні послуги з кредитування, відповідні пропозиції від партнерів та підтримка надаються постійно. Погодьтеся, вигідніше один раз заплатити 50 грн та швидко знайти надійного кредитора, ніж витратити масу часу та сил, ризикуючи нарватися на шахрая.


Умови отримання онлайн займа в Україні

Використовувати сервіс Groshman, як і користуватися послугами мікрофінансових організацій, можуть українські громадяни у віці від 18 років. Щоб зайняти онлайн, знадобиться паспорт, ідентифікаційний номер платника податків, карта будь-якого банку України. З контактні даних потрібен тільки номер телефону.

З огляду на лояльне ставлення компаній, взяти займ онлайн можуть студенти, пенсіонери, особи без офіційного працевлаштування, позичальники з поганою кредитною історією або нульовим рейтингом. Вам також не знадобиться приводити поручителів та залишати заставу.

Нові клієнти можуть взяти онлайн займ на наступних умовах:


 • сума – від 500 до 15 000 гривень;
 • терміни – від 5-7 днів;
 • відсоткова ставка – від 0,01% в день.

Постійним позичальникам, які дотримуються умов кредитного договору, фінансові установи пропонують онлайн займ на великі суми та терміни. Деякі фірми пропонують постійним клієнтам знижки на кредити в розмірі до 40-70%.


Процес отримання онлайн займа

Представлені на сервісі фінансові установи регулюються чинним законодавством України, пропонують вивчити юридичну інформацію на офіційному сайті, мають реальні відгуки на сторонніх ресурсах. Вони дотримуються принципів конфіденційності, використовують складне шифрування для захисту даних кожного клієнта.

Groshman доступний щодня, а зайняти онлайн можна в будь-який час доби. Для використання можливостей нашої платформи зробіть наступне:


 • Пройдіть реєстрацію. Вкажіть номер телефону та пароль у формі реєстрації.
 • Пройдіть реєстрацію. Вкажіть номер телефону та пароль у формі реєстрації.
 • Заповніть заявку. На введення особистих даних знадобиться 3-5 хвилин.
 • Прикріпіть карту. Щоб зайняти онлайн на карту, потрібно ввести платіжні дані.
 • Отримайте пропозиції. Вкажіть суму та терміни кредитування, а система підбере підтверджені пропозиції від фінансових установ.
 • Отримайте гроші. Коли виберете компанію та підпишете кредитний договір, гроші прийдуть на верифіковану банківську карту.

Коли отримаєте кошти, залишиться використати їх на свій розсуд, а після – повернути борг фінансовій установі. В особистому кабінеті ви в будь-який час можете подивитися оформлені кредити. Повернути гроші можна через банківську карту, термінали або касу банку.

Більшість компаній дають можливість закрити кредит раніше зазначеного в договорі терміну. Якщо не встигаєте вчасно закрити кредит, зв'яжіться зі службою підтримки для використання пролонгації: поверніть вже нараховані відсотки, а система встановить новий термін кредитування. Регулярне користування послугами мікрофінансових організацій дасть можливість поліпшити кредитну історію та умови кредитування.