Сума, грн

2000

2000

Термін кредиту, днів

61

61
Сума, грн 2000 грн
05.07.2021

Гроші в позику

На ринку України функціонують сотні кредитних установ, які дають можливість взяти гроші в позику на особисті потреби. На вивчення умов та вимог, нюансів кредитування лише однієї компанії піде близько півгодини. Ми пропонуємо прискорити процес вибору кредитора, заповнивши одну заявку та отримавши відразу кілька підтверджених кредитів.


Зміст

 1. 1. Де знайти надійного кредитора в Україні
 2. 2. Швидкий пошук надійного кредитора
 3. 3. Гроші в позики за 15 хвилин

Де знайти надійного кредитора в Україні

В Україні є два основних способи отримати гроші під відсотки – банки та МФО. Банківські установи ідеально підходять для великого довгострокового кредитування, мікрофінансові організації – для невеликих короткострокових позик.

У мікрокредитування є ряд переваг:


 • заповнення заявки онлайн, відповідно, економія часу на поїздках в офіс;
 • переказ грошей на карту після схвалення запиту;
 • цілодобова обробка запитів;
 • лояльне ставлення до позичальників, тобто взяти гроші в позики можуть люди без офіційного місця роботи, стабільного доходу, з поганою кредитною історією або нульовим кредитним рейтингом; відсутність первинних внесків, прихованих комісій та виплат;
 • дострокове закриття кредиту;
 • продовження терміну виплат по кредиту без збільшення відсоткової ставки та додаткових комісій.

Мікропозики допомагають швидко вийти з несподіваних фінансових ситуації, будь то затримка заробітної плати або оплати від клієнта, хвороба, поломка ноутбука, телефону або іншої техніки. На кожному сервісі ключові процеси автоматизовані, завдяки чому вдається отримати гроші під відсотки протягом 15 хвилин.


Швидкий пошук надійного кредитора

Однак на українському фінансовому ринку функціонує понад 100 відомих мікрофінансових компаній, не кажучи вже про дрібні сервіси мікрокредитування. Якщо вперше берете гроші в позики через інтернет, є ризик натрапити на шахраїв.

Сервіс Groshman допомагає отримати фінансову допомогу від кредитних установ. Вам не доведеться самостійно шукати компанії, перевіряти ліцензію та свідоцтво, вивчати вимоги до позичальників, турбуватися про безпеку особистих та платіжних даних. Ми зібрали надійні компанії, які мають необхідні документи, дотримуються умови конфіденційності, а їх діяльність регулюється чинним законодавством України.

Якщо потрібні гроші без марної трати часу на збір інформації, довідок про доходи та офіційного місця роботи, скористайтеся однією з послуг нашого сервісу:


 • Можливі пропозиції. Під час заповнення заявки можна вибрати варіант отримання пропозицій від компаній з гарантією схвалення до 92% абсолютно безкоштовно.
 • Підтверджені кредити. Ми зіставляємо інформацію з заявки на позику з умовами кредитування в мікрофінансових організаціях, вибираючи вже підтверджені кредити. За послугу потрібно заплатити один раз всього 50 гривень, а корисну інформацію та списки схвалених пропозицій можна отримувати постійно.

Ключове завдання Groshman – позбавити українських громадян від рутини в процесі пошуку кредитних установ. Коли зареєструєтесь та заповните заявку, отримаєте інструмент для швидкого та зручного вибору пропозицій грошей в позики. У нас немає внесків та комісій за видачу, тобто ви платите всього 50 гривень за регулярний доступ до схвалених кредитів.


Гроші в позики за 15 хвилин

Для користування нашим сервісом та послугами мікрофінансових організацій потрібно бути повнолітнім, мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код, банківську карту та мобільний телефон. Величезною перевагою є наявність ідеальної кредитної історії, офіційного місця роботи та стабільного доходу, але й без них можна взяти гроші під відсотки.

Сервіс по підбору пропозицій грошей в позики Groshman має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, зручний кредитний калькулятор та особистий кабінет. Для вибору компанії зробіть наступне:


 • Введіть номер телефону та пароль в формі реєстрації для створення особистого кабінету.
 • Вкажіть особисті та паспортні дані при заповненні заявки на позику.
 • Вкажіть платіжні дані та дочекайтеся перевірки банківської карти.
 • Введіть суму та термін, на який плануєте взяти гроші в позики, а система підбере відповідні пропозиції.
 • Виберіть одну або кілька пропозицій з переліку компаній, дочекайтеся схвалення заявки та переказу грошей на карту.

Коли розв’яжете фінансові проблеми, залишиться повернути позикові кошти в зазначені в договорі терміни. Закрити кредит можна банківською картою через особистий кабінет, термінали або касу будь-якого українського банку. Якщо виникнуть труднощі, наші фахівці готові допомогти заповнити заявку, вибрати компанію, повернути гроші.